Çalışma Prensiplerimiz

Bulut tabanlı işletme yazılımı formatında sunduğumuz ebilanco sisteminin tüm teknoloji ve donanım ihtiyaçları Tek Sistem AŞ. tarafımızdan karşılanmaktadır. Bu yazılıma dünyanın her yerinden erişebilmenizi sağlayan yapıyı, özel sunucular ile tesis ettik ve 7 gün 24 saat takibini yaparak, size kesintisiz hizmet vermesini sağlıyoruz. Bizim için öncelik, iş akışınızın sorunsuz bir şekilde devam etmesini sağlamaktır. Bunun için her şeyden önce yazılımın tam olarak ihtiyaca odaklanmasını sağlıyoruz. Bunun için müşteri geri bildirimlerini hassasiyetle ele alıyor ve uygulamayı sürekli geliştiriyoruz. ebilanco’nun kullanıcılarına sunduğu en büyük avantaj; güncelleme maliyeti şeklinde bir sorunun var olmamasıdır.
Biz yazılımı yerel bilgisayarlarınıza kurmadan kullanabilmenizi sağlıyoruz. Bu sayede bizim tarafımızdan yapılan güncellemeler size otomatik olarak yansıyor. Dolayısıyla ne ek bir donanım yatırımı, ne yazılım yenilemesi, ne de güncelleme maliyeti söz konusu olmuyor.

Sizi Dinliyoruz

Firmamız, müşteri geri bildirimlerini her şeyin önünde tutar. Kalite standartlarımızın geliştirilmesi ve size çok daha etkili hizmet sunabilmek için bunun öncelik olduğuna inanıyoruz. Sizden gelecek her satır geri bildirim bizim için son derece değerlidir. Bu bildirimler ışığında, gerekli geliştirmeleri en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Birikimimiz hizmetinizde

Firmamız, ebilanco uygulamasını, yılların birikimi ile geliştirmiş ve hali hazırda süreç içerisinde geliştirmeye devam etmektedir. Uzman yazılımcılar, muhasebe ve finans uzmanları ve sektör profesyonellerinden oluşan geliştirme ekibimizin ortak girişimi ile vücut bulan ebilanco, bir çok testten geçerek, son ticari formuna kavuşmuştur. İleri seviye bir uzmanlığı eseri olan yazılım, dünyada kullanılan örnekleri ile aynı niteliklere sahiptir ve Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiştir. Hali hazırda, sürekli güncel tutulan yazılım, kanuni zorunluluklara anında uyumlu hale gelmekte ve yazılım devamlı geliştirilmektedir.